Vissza A 66 Os Úton

1. Zsurnaliszta Vitaest – Itt nézheti vissza Hargitai Miklós és Kereki Gergő vitáját! (videó) | Mandiner
  2. Vissza a 66 os úton teljes film
  3. Vissza a 66 os úton son

A kezdés előtt megtörtént a szinte kódolható botrány: a magyar himnusz alatt egy fiatalember szaladt a pályára egy szivárványos zászlót lengetve, majd diadalmasan megállt a magyar válogatott előtt, és szemlátomást nem bánta, hogy a biztonságiak ha kissé megkésve is, de leteperték, nyilván elégedett volt önmagával. Az ömlő esőben nagyszerűen kezdett a magyar válogatott. A saját térfelén lezárta a folyosókat, emellett próbált támadni is, és a 11. percben ez látványosan sikerült is. Szép akció bontakozott ki a jobb oldalon, Sallai nagyszerűen vette észre a középen kilépő Szalai Ádámot, elé ívelte a labdát, ő pedig elvetődve remek fejessel csúsztatta azt a bal alsó sarokba – 0-1. A gól nagyon felpaprikázta a németeket, egymás után küldték be a labdát különösen a jobb oldalról a kapu elé, és a 20. percben Hummels fejese a keresztlécről vágódott ki, majd Kimmich közeli lövését védte Gulácsi. Ezt követően viszont – azt leszámítva, hogy leszakadt az ég – sokáig csak annyi történt, hogy a német csapat hiába ostromolta a magyar védőfalat, Szalai Ádámék pedig ritkán tudták megtartani másodperceknél hosszabban a labdát, amikor mégis sikerült, akkor meg is indult előre, ám helyzetig nem jutott el.

• Vissza a 66 os úton 1
  • Vissza a 66 os ubon ratchathani
  • Vissza a 66 os úton video

A magyar válogatott hat percre állt a csodától a németek elleni csoportmeccsén. A csapat Münchenben is szervezetten védekezve, ha lehetett, jól is támadva futballozott, hamar vezetést szerzett. Ezt a németek egyenlítése után azonnal ismét gólt szereztünk, de a 84. percben Goretzka lövésével 2-2 lett az eredmény. Ezzel a döntetlennel a magyar csapat nem jutott tovább az Európa-bajnokságon. A magyar válogatott idegenben másfél éve nem kapott ki. Cardiffban szenvedett utoljára vereséget 2019 novemberében, azóta hat mérkőzésen vendégeskedett, ebből ötöt megnyert, és csak Oroszországban játszott döntetlent. Tetszetős mérleg, ám ezúttal a világ szűk elitjébe tartozó ellenfél otthonába látogatott el, ráadásul győzelmi kényszerben – csak abban az esetben juthatott tovább, ha nyerni tud Németország ellen. Münchenben nem állt mögötte az ötvenezres szurkolótábor, amely bevallottan nagy segítségére volt a csapatnak Portugália és Franciaország ellen, ám a mintegy kétezerötszáz magyar hangerőben és lelkesedésben nem maradt alul a hazai szurkolókkal szemben.

Vissza a 66 os úton teljes film

július 16-án, a 14 órai gyászmisét követően lesz a bakonyai temetőben. Gyászoló szerettei Mély fájdalommal tudatjuk, hogy HODNIK ILDIKÓ 57 éves korában súlyos betegsége folytán eltávozott közülünk. július 19-én 11 órakor lesz a harkányi Református temetőben. Búcsúznak tőle édesanyja, testvéröccse, rokonai és barátai Mély fájdalommal tudatjuk, hogy CSOBOZ GYÖRGYNÉ Tomisa Magdolna 84. életévében elhunyt. Hamvait szűk családi körben végső nyugalomra helyeztük. A gyászoló család